خدمات طلاسازی

خدمات

تولید زیورآلات

عمده فروشی بدلیجات

کارگاه جواهرات لئوپارد، مرکز تولید و پخش انواع زیورآلات و بدلیجات می باشد. در حال حاضر، بسیاری از افراد تمایل به خرید بدلیجات دارند. برای تولید عمده زیورآلات نقره، برنز و برنج با ما در تماس باشید. 

مشاوران ما شما را به بهترین شکل راهنمایی کرده و در اسرع وقت سفارش شما را حاضر خواهند کرد. 

ما یکی از بزرگ ترین عمده فروشی های زیورآلات در تهران هستیم. یکی از دغدغه های اصلی، در خرید عمده بدلیجات، قیمت آنهاست. ازآنجاییکه ما خود تولید کننده هستیم، قیمت های ما ارزان تر از همه جاست.

خدمات مخراج کاری طلا

نام ایرانی مخراجکاری یا مرصع کاری، گوهرنشانی است. این واژه برگرفته از نشاندن گوهر بر روی فلزهای قیمتی می باشد. در گوهرنشانی، سطح فلز قیمتی را قلم کاری کرده و انواع سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی را روی فلزات گرانبها نصب می کنند.

چند روش برای نشاندن سنگ یا گوهر بر روی پایه وجود دارد، از قبیل؛ چنگی، قلم خور، ریلی، کاسه ای و صورت دیواره ای.

زمانی که بخواهیم به جای انگشتر، بر روی زیورآلات ظریف تری مانند انواع گوشواره و گردنبند، سنگ ها و جواهرات زینتی ریز و ظریف جایگذاری کنیم، مخراج کاری بسیار حساس می شود .

فقط با کمی فشار محکم، احتمال ایجاد پریدگی یا ترک خوردگی روی سنگ ایجاد شود. همچنین ممکن است، بر اثر استفاده ی غلط از ابزارها ، روی پایه های نگه دارنده خط و خش ایجاد شود .

مخراج کاری

خدمات آبکاری طلا

به فرایند پوشاندن یک جسم با یک لایه نازک از یک فلز با کمک یک سلول الکترولیتی آبکاری نامیده می‌شود. جسمی که روکش فلزی روی آن ایجاد می گردد، لازم است که رسانای جریان برق باشد. الکترولیت مورد استفاده برای آبکاری دارای یونهای آن فلزی است که قرار است لایه نازکی از آن روی شی قرار داده شوند.

فایده آب طلا در این است که از اکسید شدن فلزی همچون نقره (که فلز پایه انواع زیورآلات روکش شده است) جلوگیری کرده و درخشش آن را نیز افزایش می دهد. اگر بطور مداوم از طلا استفاده می کنید، بهتر است طلای کامل بخرید. اما اگر گهگاهی از آن زیورآلات طلا استفاده می کنید، اگر روکش طلا هم باشد، مشکلی بوجود نمیاید. البته اگر به جنس نیکل حساس هستید، مطمئن شوید که فلز اصلی انگشتر از نیکل نباشد.

خدمات حکاکی لیزری طلا

امروزه استفاده از دستگاه های لیزری در تمام صنایع و به خصوص در حکاکی طلا امری اجتناب ناپذیر است. کارگاه طلا و جواهرات لئوپارد در نظر داشته است که برای تسهیل و افزایش دقت وسرعت بیشتر در حرفه طلاسازی و تولید جواهرات از جدیدترین تکنولوژی و فناوری در صنعت حکاکی استفاده کند. در نتیجه، در کنار استفاده از روشهای سنتی و دستگاههای کلاسیک، از دستگاه های حکاکی لیزری پیشرفته در این امر نیز بهره می برد. قابل ذکر است که بکارگیری دستگاههای حکاکی لیزری دارای مزایای زیادی می باشد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود.

تعمیرات طلا

خدمات تعمیرات طلا

از جمله خدمات تعرمیرات طلا و جواهرات، می توان به، بازنشانی سنگهایی که افتاده اند یا سنگهای شل، از بین بردن لبه های تیز، تغییر اندازه قطعه، یا پرداخت ناحیه خراشیده اشاره کرد.

از جمله اقدامات تعمیرات طلا، می توان به بررسی وضعیت جواهرات آسیب دیده؛ انتخاب سنگهای قیمتی، فلزات و سایر مواد، ساخت مدل از گچ، خاک رس یا موم، لحیم کاری، صیقل دادن نقاط زبر در جواهرات و ارزیابی کیفیت تعمیرات اشاره کرد. کارگاه طلا و جواهرات لئوپارد، به دلیل مهارت و تجربه کافی، این امر را بهترین نحو انجام می دهد.

جهت سفارش تولید عمده زیورآلات طلا،نقره، برنج و یا خرید عمده بدلیجات و اطلاع از هزینه ها همین حالا با ما تماس بگیرید......