مدل طلای جدید – جواهرات مد روز برای زمستان 2021/2022

مدل طلای جدید – جواهرات مد روز برای زمستان 2021/2022

دنیای مد

جواهر سازان و متخصصان فشن و مد ، برای هر فصل جواهرات مناسب با لباس ها و آرایش آن فصل را تولید و به بازار عرضه می کنند . با مطالعه این مقاله، شما با مدل طلا جدید آشنا شده و جواهرات مد روز مناسب برای زمستان 2021-2022 را خواهید شناخت. هدف ما در لئوپارد، جذاب تر دیده شدن شماست! پس با ما همراه باشید.

ضرب المثل معروفی می گوید: «در تابستان سورتمه و در زمستان گاری آماده کن». با بهره گیری از این اصل، پیشنهاد می کنیم نگاهی به شیک ترین جواهرات در مجموعه طراحان برای فصل پاییز و زمستان 2020/2021 بیندازید و سریع تر جواهرات زمستانی خودتون رو انتخاب کنید .

ترندترین جواهرات فصل زمستان به این شرح خواهد بود:

  •   زیورآلات با تزیینات زنجیری
  •   گوشواره تکی
  •   آویزهای “سورئالیسم”.
  •   جواهرات نقره درشت و بزرگ
  •   موضوع فضایی: ستاره ها و نمادهای آسمان
  •   مهره و گردنبند مروارید
  •   تزئینات پاپیونی
  • زنجیر درشت دور گردن
  •   گردنبندهای کوتاه و چوکر
  •   طلسم : صلیب ، شبدر(علامت امید و موفقیت ) ، قلب

زنجیرهای مد روز

برای آشنایی با مدل طلا جدید، در ابتدا با ترند ترین زنجیر ها شروع می کنیم. در اصل، هر مدلی محبوب است: اما درحال حاضر  زنجیرهای درشت و یا پر حجم  مد هستند مانند :

زنجیر گردن نازک با طول های مختلف در چند ردیف که با آویز پوشیده می شود. این زنجیرها به خودی خو چشمگیر هستند، بنابراین آویزان کردن یک آویز درخشان برای به چشم آمدن آن کافی خواهد بود. طول زنجیر می تواند تقریباً مانند چوکرها، کوتاه و تقریباً نزدیک به گردن و یا مدل های بسیار بلند تقریباً تا کمر باشد.

گوشواره های تک و نامتقارن

دو گوشواره بخرید و با گوشواره های دیگر مخلوط کنید:

تلفیق گوشواره های میخی، حلقه ای بزرگ با دکمه سرآستین و ژاکت های شیک. فقط یک جفت  گوشواره مد روز را به کمد لباس گرانبهای اضافه کنید ، و چند ترکیب و بدون هیچ قانون خسته کننده وشیک داشته باشید !

فقط یک چیز را رعایت کنید: هماهنگی در ایده. زیرا فقط قرار دادن همه چیزهای مختلف بسیار آسان خواهد بود. اما بگذارید گوشواره ها یک سرنخ برای ست کردن لباس با رنگ سنگ آن باشند .

لئوپارد تولید کننده به روز ترین گوشواره های طراحی شده توسط طراحان اروپایی همراه همه فصول سال با شماست .

آویز یا گردنبند سورئال

در مدل طلا جدید و به روز ترین مد دنیای جواهرات، نیاز نیست که از آنها فقط برای تزئین استفاده کرد. زمانی که جواهرات فقط تزئین نیستند، مهم است که جزئیات آن پیامی برای گفتن داشته باشند برای این منظور آویزهای سورئال  ایده آل هستند: یک زنجیره با بافت مدل کارتیه یا ونیزی انتخاب کنید  . می توانید چند آویزسورئال را به طور همزمان روی زنجیر با طول های مختلف بپوشید .

تزئینات نقره ای

در فصل جدید، به گوشواره های نقره ای بزرگ و ساده، انگشترها و دستبندهای حجیم تکیه کنید. قبلاً در مورد زیبایی این جواهرات با ابهت با پلیورهای سایز بزرگ و یقه های یقه اسکی مورد علاقه شما صحبت کرده ایم. اگر جواهرات نقره ای مد روز را بدون سنگ با سطح صاف صیقلی یا بافت مات اصلی انتخاب کنید، ایده آل است.

گردنبند مروارید

یکی از جواهرات مد روز برای زمستان 2021/2022 گردنبند مروارید است . اگر یک فصل قبل، جواهراتی که از مرواریدهای باروک شکل غیرمعمول ساخته شده بودند، در بالا دیده می شد، اکنون مهره های کلاسیک با مرواریدهای گرد مد روز می شوند. چگونه در چنین جواهرات معمولی شیک پوش باشیم؟ آن را با زنجیر طلایی بافت درشت شیک بپوشید و آن را با لباس روزمره خود ست کنید.

یکی دیگر از ترفندهای مد روز: اگربه مرواریدهای زیادی علاقه دارید ، مهره ها و گردنبندهایی با طول های مختلف انتخاب کنید.

جواهراتی زیبا با نمادهای ستاره و آسمان

به جز زیورآلاتی که در بالا توضیح دادیم، در ادامه مدل طلا جدید امسال می توان به نماد های آسمانی اشاره کرد. جواهرات به شکل ستاره، یا نمادهای خورشید و ماه – شانس شما برای آرزو کردن! با داشتن این جواهرات بهترین اتفاقات برای شما در سال آینده به حقیقت می پیوندند!

در محل کار ، یک گردنبند روی  بلوز خود بیاندازید  و یا یک سنجاق سینه با نماد ستاره را می توان به یک ژاکت با بافت درشت وصل کرد. گوشواره های میخی ستاره ای با همه لباس ها ست می شوند.

اکنون شما با به روز ترین مد سال 2021/ 2022 آشنا شدید . لئوپارد همراه همیشگی شما در تولید طلا و جواهرات روز دنیا .

به روز ترین و جذاب ترین مطالب جواهرات را در جواهرات لئوپارد دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.