نکاتی در مورد چگونگی انتخاب حلقه ازدواج

نکاتی در مورد چگونگی انتخاب حلقه ازدواج

در این مقاله ما 10 نکته مهم در مورد انتخاب حلقه ازدواج را برای شما بررسی میکنیم تا به این نکات مهم در زمان انتخاب توجه داشته باشید :

(1) بیش از اندازه مد روز نباشید

سعی کنید از آنچه اکنون بسیار مد شده است دور شوید. شما انگشتری می خواهید که در برابر زمان مقاومت کند. به دنبال چیزی کلاسیک یا طراحی شده با ذهن خود باشید. در زمانیکه مد تغییر میکند ،نباید به این واقعیت برسید که انگشتر شما مناسب نمی باشد.

(2) مواد فلزی در حلقه ازدواج

شما باید فلزی را انتخاب کنید که با پوست بدن شما همخوانی داشته باشد .ممکن است فقط به دلیل قیمت نقره ای انتخاب کنید ، اما این بدان معنی نیست که بهترین فلز مناسب رنگ شما است. شما باید تمام گزینه های موجود در دسترس شما ، طلای زرد ، گل رز و سفیدو همچنین پلاتین ، پالادیوم و نقره را امتحان کنید. همه آنها رنگهای مختلفی دارند. این انگشتر همیشه همراه شماست ، بنابراین اطمینان از اینکه مناسب شما می باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.

حلقه ازدواج
نمونه ای از حلفه ازدواج

(3) حلقه ازدواج نباید لزوما الماس باشد

چیدن یک الماس به عنوان سنگ اصلی حلقه نامزدی شما یک سنت نسبتاً مدرن است . بنابراین احساس می کنید که اگر در واقع چیز مورد علاقه شما نیست،می توانید این کار را انجام ندهید . تنوع بسیار زیادی از سنگهای قیمتی زیبا وجود دارد که می تواند در طراحی شما گنجانده شود. یاقوت کبود آبی و سبز ، تانزانیت ، آکوامارین ، تورمالین و مورگانیت ، آندالوسیت که فقط چند مورد را نام برد و همه آنها حلقه های نامزدی زیبایی ایجاد می کنند.

(4)حلقه ازدواج متناسب با سبک زندگی

هنگام انتخاب عناصر مختلف انگشتر ، سبک زندگی خود را در نظر بگیرید. جواهرات از فلز نسبتاً نرم ساخته می شوند. اگر تقریباً با الماس کار شود ، می تواند شکسته یا تراشه کند. بنابراین انتظارات غیرواقعی به خود ندهید. اگر به دنبال یک روکش مات هستید ، به یاد داشته باشید که بسته به نوع پایان کار و شکل انگشت و سبک زندگی شما اغلب در عرض چند ماه از بین می رود.

همچنین دوام سنگ قیمتی را که انتخاب کرده اید در نظر بگیرید. یافتن رتبه بندی سنگ های قیمتی در مقیاس سختی می تواند نشان دهنده سختی آن باشد .اما چیزی در مورد سختی آن نمی گوید. به عنوان مثال ، زمردهایی که دارای درجه عالی 7 هستند ، در واقع سخت نیستند اما کاملا شکننده هستند و می توانند تقریباً به راحتی ناخن انگشت شما را تراش دهند . بنابراین برای حلقه های نامزدی بدون بررسی دقیق توصیه نمی شود. همچنین به یاد داشته باشید که مقیاس خطی نیست و الماس ها بسیار سخت تر از زمرد هستند حتی اگر فقط 3 امتیاز از هم فاصله داشته باشند. در اینجا ممکن است به یک مشاور تخصصی از یک طراح یا گوهر شناس بسیار آموزش دیده نیاز داشته باشید.

(5) متناسب با استایل شما

اگر به دنبال یک سنگ قیمتی رنگی هستید ، انتخاب یکی از رنگ های متناسب با رنگ چشم شما همیشه یک شرط مطمئن است. این اطمینان حاصل می کند که با هرچیزی که می پوشید مطابقت دارد. اگر این جذابیت نداشته باشد ، رنگ آمیزان در واقع می گویند که آبی رنگی است که برای همه مناسب است.

(6) مدل های دیگر حلقه ازدواج را امتحان کنید

قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین گزینه ها ، انواع طرح ها را امتحان کنید. در واقع ممکن است دریابید که اشکال و سبک های مختلف بهتر از آنهایی که انتظار داشتید مناسب شما هستند. ما با بسیاری از مشتریانی که فکر می کنند عاشق سبک خاصی از حلقه های آنلاین شده اند صحبت کرده ایم اما وقتی آن را امتحان می کنند متوجه می شوند سبک کاملا متفاوتی را ترجیح می دهند.

به روز ترین و جذاب ترین مطالب جواهرات را در لئوپارد دنبال کنید.

منبع: متن این مقاله ترجمه شده و برگرفته از سایت hkjewllry می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.