طراحی سه بعدی طلا و جواهرات

طراحی

سه بعدی طلا و جواهرات

طراحی 3 بعدی جواهرات
اولین مرحله از تولید جواهرات، طراحی طلا و جواهرات است. امروزه، طراحی جواهرات با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری انجام میگرد. 
 
کارگاه طلا و جواهرات لئوپارد، طراحی سه بعدی جواهرات را به صورت حرفه ای انجام می دهد. شما می توانید با مشاوره طراحان ما، هر جواهری که می خواهید را داشته باشید. 
برای طراحی 3 بعدی زیورآلات باید از نرم افزارهای رایانه ای مربوطه استفاده کنید. از جمله این نرم افزارها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- نرم افزار  ZBrush
2- نرم افزار  Matrix
3- نرم افزار  Rhino
4- نرم افزار  Tspline

1- 

تیم طراحی طلا و جواهرات لئوپارد، کلیه خدمات طراحی 3 بعدی طلا و جواهرات را با پایینترین اجرت و بالاترین کیفیت برای مشتریان عزیز خود انجام خواهد داد.

هدف ما عملی شدن رویاهای شماست.

برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

طراح و جواهرساز کیست؟

تمام جواهرات، ساخته شده توسط کارگاه جواهرات لئوپارد، انحصاری بوده و زیبایی شگفت انگیزی دارند. چنین ایده های جالبی را از کجا الهام می گیریم؟ چگونه آنها را در فلز گرانبها متصور کنیم؟ ما قصد داریم پرده از راز طراحان جواهرات برداریم. شما می توانید نمونه کارهای ما را در وب سایت ما مشاهده کنید.

اولاً، او فردی خلاق است که می تواند در طول روز “ایده پردازی” کرده و بدون احساس خستگی کار کند. آثار این طراحان الهام گرفته از جهان اطراف است. اما در عین حال، نگاهی نیزبه روندهای جدید در دنیای جواهرات دارند.

ثانیاً طراحان جواهرات در رشته خود حرفه ای هستند، متخصصانی که در بحث طراحی جواهرات اطلاعات و تجربه بسیاری دارند. آنها تعادل بین خلاقیت و امکان پذیر بودن را کاملاً رعایت کرده و جواهرات خارق العاده ای را ارائه می دهند که استفاده از آنها در هر زمانی راحت باشد.

یک متخصص سطح بالا اگر دانش خود را ارتقا ندهد به سرعت صلاحیت خود را از دست می دهد. ما دائماً در حال تحقیق بر روی مدهای جدید جواهرات هستیم. از نظر ما، کوچکترین جزئیات مهم هستند- اینگونه است که کارگاه جواهرات لئوپارد موفق به توسعه طراحی جواهراتی می شوند که می تواند دنیای صاحبان آن را تغییر دهد.

از طرح تا خلق

برای شروع ایجاد یک کالکشن از جواهرات جدید، طراحان جواهرات در ابتدا، اولین طرح از محصولات آینده را روی یک ورق کاغذ می کشد. همیشه طرح های مختلفی ایجاد می شود که در تزئینات، رنگ سنگ ها، نحوه برش و سطح محصول متفاوت هستند. از بین همه گزینه ها، طراح، همراه با مشتری، بهترین ها را انتخاب می کند.

رسم دقیق طرح – این مدل سازی سه بعدی است که به شما امکان می دهد هر ایده ای را “عملی کنید”. نرم افزارهای سه بعدی به تحقق حجم طراحی جواهرات، اعم از آویز، انگشتر یا گوشواره کمک می کنند. همچنین، با در نظر گرفتن تمام تفاوت های ظریف، واقعی ترین تصویر را به دست می آورند، که با رعایت دقیق آنها، امکان ریخته گری جواهرات و کار بیشتر با آنها فراهم می شود.

در نرم افزارهای سه بعدی، شکل کاملی از طرح به دست می آید، اشکالاتی اصلاح می شوند، که برای تولید موفقیت آمیز بیشتر ایده باید در مرحله مدل سازی برطرف گردند. همه اینها به طراحان جواهرات لئوپارد فرصت ایجاد جواهرات منحصر به فرد، با کیفیت و بی عیب و نقص را می دهد.