میز کار ساخت جواهرات چیست؟

میز کار ساخت جواهرات چیست؟

میز کارساخت جواهرات بلند تر از میزهای معمولی قرار می گیرند. این کمک می کند تا از خم شدن و مشکلات بعدی کمر جلوگیری کنید.میز کار ساخت طلا و جواهرات به طور معمول شامل ویژگی های زیر است:

یک کشوی زیرین با خط فلزی که برای گرفتن تمام تراشه های فلزی بیرون می کشد.
سنجاق ها و سوراخ های نیمکت طراحی شده برای نگه داشتن میلگردهای حلقه ای.
چندین کشو برای نگهداری ابزار برای دسترسی آسان.
یک سطح بالای دیواری برای جلوگیری از غلتیدن وسایل.
ممکن است لازم باشد پایه نیمکت را که همراه نیمکت شما است کوتاه کنید برای این کار از اره خود با تیغه سنگین استفاده کنید.

میزهای کار ساخت جواهرات مبتدی


اگر تازه کار خود را شروع کرده اید یا کارهای جواهرات سبک را انجام می دهید ، می توانید نیمکت هایی با قیمت مناسب پیدا کنید.این کشوها دارای سه کشو و یک کشو با روکش آلومینیوم برای گرفتن براده های فلزی هستند. آنها همچنین شامل بازوهای کشویی در هر طرف سنجاق نیمکت می شوند تا هنگام کار خود را ثابت نگه دارید.

مدل های محکم تر


در مدل هلی محکم تر یک قفسه کشویی زیر پایه نیمکت مکانی مناسب برای دستیابی به ابزارها است. این نیمکت ها مربع های فلزی متمرکز نیز برای چکش کاری دارند ، بنابراین شما به یک بلوک چکش فلزی جداگانه احتیاج نخواهید داشت. در هر طرف بغل دستی وجود دارد.

میز کار ساخت جواهرات حرفه ای


میز کار حرفه ای جواهر ،از 15 کشو برخوردار است ، شش کشو در هر طرف نیمکت بعلاوه یک کشوی قفل دار و دو عدد دیگر برای گرفتن پرونده. پایه و اتصالات پایه نیمکت از جنس استیل است. این نیمکت همچنین دارای یک قفسه استراحت در زیر سنجاق نیمکت و دسته های عقب در هر طرف است.

میز کار ساخت جواهرات کوچک


اگر یک میز محکم به عنوان فضای کار خود دارید ، ممکن است فقط به یک میز کار کوچک نیاز داشته باشید. در ایم مدل یک نیمکت مینی جواهر فروشی با یک سینی برای پر کردن و یک زیر دست ارائه می دهد. می توانید آن را بالای میز خود قرار دهید.

تجهیزات جانبی


از آنجا که باید ابزارهای خود را به راحتی در دسترس و سازمان یافته نگه دارید ، تهیه برخی از لوازم جانبی نیمکت را در نظر بگیرید. نگهدارنده های رومیزی و پنجه های انبر ، پرونده های سوزنی و لوازم جانبی شافت فلکس ، و همچنین نگهدارنده های دیواری مغناطیسی مفید خواهند بود.

به روز ترین و جذاب ترین مطالب جواهرات را در لئوپارد دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.