معرفی ساعت های سوئیسی

معرفی ساعت های سوئیسی

در ابتدای امر باید بگوییم که کشور سوئیس یکی از بزرگان تولید انواع ساعت مچی مردانه و زنانه میباشد. لوکس و مرغوبیت در ساخت ساعت های سوئیسی به خوبی در تولیدات آنها قابل مشاهده است. به نوعی میتوان گفت .فقط میخواهند کیفیت را به مشتری خود تقدیم کنند. در کنار این کیفیت طراحی ها بسیار اختصاصی و جذاب را میبینیم .که دیگر برندها نیز به تقلید از ساعت های سوئیسی در آمده اند. قدمت بلند برندهای سوئیسی مانند پتک فیلیپ، هابلوت، اودمار پیگه و دیگر کمپانی های بزرگ سوئیسی که در مقاله ی 10 تا از بهترین برندهای ساعت مچی سوئیسی اشاره کرده ایم. این کشور را به مهد تولید ساعت در جهان تبدیل کرده است. در حققیت می توان گفت ساعت های سوئیسی بهترین برند ساعت های دنیا هستند.

ایجاد تحولی بزرگ در ساخت ساعت مچی

طبق توضیحات گفته شده، با توجه به اینکه قدمت ساعت سوئیسی به قرن 17 برمیگردد. از همان ابتدا حساسیت بالایی در تولید بهترین ساعت دنیا را دارند. بهترین تکنولوژی ساخت ساعت مچی یکی از دلایلی است که بر کیفیت کالای تولید شده می افزاید.

ساعت سوئیسی

کیفیت عالی قطعات استفاده شده در ساعت های سوئیسی

قطعات درجه یکی که در ساخت این ساعت ها به کار میروند. بعضا از فلزات مرغوب و گرانبها هستند. در این بین برخی از این قطعه ها نیز توسط دست ساخته میشوند .که در افزایش قیمت آنها نقش بسزایی دارد. همین کیفیت بالا در تولید ساعت های سوئیسی سبب میشود .تا بتوانید در طولانی مدت به بهترین شکل از آنها بهره لازم را ببرید.

سرعت بالای تولید ساعت مچی

ظرفیت بالای تولید ساعت در کشور سوئیس با استفاده از امکانات و ماشین آلات روز دنیا، دلیلی دیگر بر گران بودن ساعت ها میباشند. اگر بخواهیم این بخش را با مثال بیان کنیم، میتوان به برند پتک فیلیپ اشاره کرد که گنجایش تولید 45 هزار ساعت سوپر لوکس در یک سال را دارد که یک رقم و آمار بی نظیر در ساخت ساعت های خاص و لوکس میباشد. حفظ و ارتقای کیفیت حین سرعت بالا سبب شده تا شهرت ساعت سوئیسی به کل جهان و مخصوصا افراد نامی برسد و از آنها استفاده کنند.

طراحی و ظاهر ساعت ها

در کنار موارد بالا، طراحی و ظاهر ساعت یک جلوه بی نظیری را به استایل افراد هدیه میدهد. همانطور که در بالاتر نیز اشاره کردیم طراحی های اختصاصی ساعت سوئیسی که نشان از یک اتاق فکر بسیار قوی برای تولید بهترین محصولات را دارد. طرح های بروزی که سبب شده در عین اینکه هنوز مورد توجه قرار دارند، برندهای دیگر از دیگر کشورها هم به تقلید از این ساعت ها بر آیند. در مرحله ی طراحی، اتفاقات بزرگی می افتد که برخی برندها 20% هزینه ی هر ساعت به طراح و بخش طراحی تعلق میگیرد.

به روز ترین و جذاب ترین مطالب جواهرات را در جواهرات لئوپارد دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.