انجام خدمات ریخته گری طلا

خدمات

ریخته گری طلا

ریخته گری نقره ریخته گری برنج

خدمات ریخته گری طلا
ریخته گری طلا بخشی از مراحل تولید زیورآلات طلا و جواهرات است. به طراحان و فروشگاه های طلا و جواهرات این امکان را می دهد تا بتوانند ایده ها و طرح های خود را عملی کنند، یک مدل جدید طراحی کرده و در نهایت محصول نهایی را تولید کنند.
سابقه طولانی مدت گروه لئوپارد در انجام عملیات ریخته گری پیشرفته فلزات گرانبها، ما را قادر ساخته است تا با استفاده از انواع روشهای منحصر به فرد، به بهترین کیفیت ریخته گری از طرحهای تولید شده  دست پیدا کنیم.

 

ما همیشه به دنبال پذیرش چالش های جدید هستیم و محصولات با کیفیتی را تولید کردیم. خدمات ریخته گری طلا و جواهرات که توسط گروه لئوپارد ارائه می شود به شما امکان می دهد، انواع جواهرات مورد علاقه، منحصر بفرد و طراحی شده خود را داشته باشید.
سفارش ریخته گری
  • ریخته گری انواع زیورآلات ( گوشواره ، انگشتر ، آویز ، دستبند ) با انواع فلزات (طلا، نقره، برنج، برنز) 
  • ریخته گری وسایل تزئینی (آینه ، شمعدان ، مجسمه)
  • ریخته گری طلا
  • ریخته گری نقره
  • ریخته گری برنج
  • ریخته گری برنز

 

در کارگاه جواهرات لئوپارد (زرین تخت) با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام می شود

تیم طراحی طلا و جواهرات لئوپارد، کلیه خدمات ریخته گری طلا را با پایینترین اجرت و بالاترین کیفیت برای مشتریان عزیز خود انجام خواهد داد.

هدف ما عملی شدن رویاهای شماست.

برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

خدمات طلا سازی
ریخته گری طلا

آشنایی با ریخته‌ گری طلا

ریخته گری با موم تکنیکی است که هنرمندان برای خلق مجسمه های بزرگ و کوچک از آن استفاده می کنند. برای ایجاد قالب، از مدل مومی یک شی استفاده می شود. سپس، موم توسط حرارت از قالب خارج شده و فلز مذاب در قالب ریخته می شود تا مجسمه ایجاد شود. هزاران سال در فرهنگ های سراسر جهان از این تکنیک استفاده می کردند. در دوره های اخیر،  در دهه 1940، دندانپزشکان از این تکنیک برای ایجاد قطعاتی برای کارهای دندانپزشکی استفاده می کردند. نیاز جواهرسازان به طراحی و تولید جزئیات کوچک در جواهرات باعث شده است که از بسیاری از روش های ریخته گری موم در دندانپزشکی برای ساخت جواهرات استفاده کنند.

برخی از جواهرسازان ریخته گری با موم را به دلایلی بسیار مفید می دانند. چراکه با انجام این روش، می توان تنظیمات و پایه های سفارشی برای سنگ هایی با تراش های غیر استاندارد ایجاد کرد. همچنین، می توان طرح های محافظ برای گونه های جواهر نرم مانند دیوپتاز و اوپال تولید کرد. جواهرسازان همچنین می توانند قالب های لاستیکی از قطعات اصلی بسازند و از آنها برای ساخت مدل های مومی جهت کپی طرح اصلی و سری سازی استفاده کنند.

شاید بهترین چیز در مورد ریخته گری موم این است که می تواند به آزادسازی خلاقیت یک جواهرساز کمک کند. موم را می توان تقریباً به هر شکلی که بتوان تصور کرد شکل داد. اگر جواهرسازان به نتایجی که می‌خواهند دست پیدا نکردند، فقط کافی است موم را ذوب کرده و با آن کاری کاملا جدید را بسازند. به همین دلیل است که آموزش ریخته گری مومی اهمیت ویژه ای دارد.

ادامه این مطلب و مقالات آموزشی ریخته گری طلا و جواهرات، آموزش گام به گام ریخته گری و همچنین ریخته گری لاست وکس (ریخته گری با روش از بین رفتن موم) را در مجله تخصصی جواهرات لئوپارد دنبال کنید. در زیر لیست این مقالات را برای شما عزیزان قرار دادیم.

آشنایی با ریخته گری

آشنایی با ریخته‌ گری طلا

ریخته گری فن شکل دادن فلزات و آلیاژها از طریق ذوب، ریختن مذاب در محفظه‌ای به نام قالب و آنگاه سرد کردن و انجماد ...

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.