انجام خدمات تعمیرات طلا

خدمات

تعمیرات طلا

تعمیرات طلا

آیا جواهرات شما نیاز به درخشش دارد؟

 
در طول استفاده از طلا و جواهرات ممکن است آسیب هایی به زیورآلات شما وارد شود، از آنجاییکه این زیورآلات قیمتی هستند، تعمیر آنها اهمیت ویژه ای در بین مصرف کنندگان دارد.
 
کارگاه جواهرات لئوپارد (زرین تخت) با بیش از 15 سال سابقه خدمات زیر را در زمینه تعمیرات طلا و جواهرات انجام می دهد:
 
  • آبکاری جواهرات به رنگ های مختلف: زرد، سفید، رزگلد، سیاه و …
  • جلا دادن و تمیز کردن (پولیش و جلا)
  • جوش کاری و لحیم کاری
  • مخراج کاری سنگ
  • تغییر اندازه انگشتر
  • برگرداندن زیورآلات به شکل اولیه
  • کوتاه و بلند کردن زنجیر
  • تعمیر زنجیر شکسته و تعویض قفل زنجیر
تعمیرات طلا سازی

تیم طراحی طلا و جواهرات لئوپارد (زرین تخت)، کلیه خدمات تعمیرات طلا را با پایینترین اجرت و بالاترین کیفیت برای مشتریان عزیز خود انجام خواهد داد.

هدف ما عملی شدن رویاهای شماست.

برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

تعمیرات طلا
تعمیرات طلا سازی

آشنایی با تعمیرات طلا

طلا فلزی قیمتی و ماندگار است. ولی در اثر مرور زمان و استفاده زیاد، ممکن است آسیب ببیند یا نیاز به جلا داشته باشد. جواهراتی که گوهر یا سنگ قیمتی دارند نیز ممکن است با مشکل گم شدن یا افتادن سنگ مواجه شوند. در اینجاست که شما نیاز به یک تعمیرکار مجرب طلا و جواهرات پیدا می کنید. 

آیا زنجیر مورد علاقه شما شکسته شده یا حلقه ازدواج شما آسیب دیده است؟ شاید انگشتر شما کمی گشاد باشد و نیاز به سایز بندی داشته باشد. یا انگشتر طلای سفید شما بی رنگ به نظر می رسد و نیاز به آبکاری داشته باشد. در تمامی این موارد، ما جواهرات شما را ارزیابی کرده و هر گونه تعمیراتی را که ممکن است نیاز باشد برای شما انجام می دهیم.

گاهی زنجیر شما ممکن است برای شما کمی کوچک شده باشد. یا حتی اندازه بلند زنجیر بعد از مدتی باب میلتان نباشد. اینجاست که با مراجعه به کارگاه های تعمیرات طلا و جواهرات می توانید آن ها را به شکل دلخواه خود دراورید.

در واقع بصورت کلی کارگاه های تعمیرات طلا یکی از کارهای زیر را انجام می دهند. 1- آبکاری جواهرات به رنگ های مختلف: زرد، سفید، رزگلد، سیاه و …2- جلا دادن و تمیز کردن (پولیش و جلا) 3- جوش کاری و لحیم کاری 4- مخراج کاری سنگ 5- تغییر اندازه انگشتر 6- برگرداندن زیورآلات به شکل اولیه 7- کوتاه و بلند کردن زنجیر 8- تعمیر زنجیر شکسته و تعویض قفل زنجیر

کارگاه جواهرات لئوپارد (زرین تخت) مجهز به آخرین دستگاه های جواهرسازی و تعمیرات طلا و جواهرات است، بنابراین هر تعمیری با دقیق ترین استانداردها به صورت ماهرانه انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.