انواع رنگ طلا

انواع رنگ طلا

ما در این مقاله پنج انواع رنگ طلا را بررسی می کنیم . انواع آن را شرح میدهیم که شامل چه مواردی است .و دلیل نامگذاری انها چه می باشد.

رنگ طلا ی زرد

طلا وقتی به شکل خالص یافت می شود همیشه زرد است . و بنابراین طلای زرد یک انتخاب کاملاً کلاسیک برای یک جواهر است. تن های گرم آن به زیبایی با الماس های سفید ترد در تضاد است .و هنگامی که با سنگ های قیمتی رنگی ست می شود ، نمای چشمگیری ایجاد می کند. وقتی به طلای زرد 9 عیار آلیاژ می شود ، سایه کم رنگ زیبایی دارد .و وقتی طلای زرد 18 عیار آلیاژ می شود ، رنگ زرد روشن تری دارد.

رنگ طلا ی رز

طلای رز طلای زرد است .که با مس آلیاژ شده و سایه ای گلگون به آن می بخشد ، از این رو نامگذاری شده است. فوق العاده محبوب است. و همچنان یکی از محبوب ترین فلزات گرانبها است .که در طراحی های حلقه نامزدی و عروسی معاصر استفاده می شود. رز طلای 9 عیار مس بیشتری در خود دارد و در نتیجه رنگ آن قرمزتر از رز طلای 18 عیار (نوع فلزی مورد علاقه من!) است که یک سایه زرد قرمز است. و احساس غنی زیبایی به آن دارد. گل رز طلایی هنگامی که همراه با الماس سفید و همچنین سنگهای قیمتی به رنگ صورتی ، هلو و شامپاین باشد ، شگفت انگیز به نظر می رسد. برای ایجاد یک کنتراست چشمگیر می توان آن را با سنگهای قیمتی خاکستری دودی یا سبز خاکستری برای یک پیچ و تاب مدرن تنظیم کرد.

انواع رنگ طلا
تفکیک رنگ های طلا

طلای سفید

طلای سفید با سایر فلزات گرانبها سفید آلیاژ می شود تا جلوه ای سفید و مدرن به آن ببخشد. گفته می شود بسته به عیار انتخابی شما هنوز گرما را حفظ می کند. طلای سفید 9 عیار گرم و کرمی است. در حالی که طلای سفید 18 عیار یک رنگ اسلحه ای تیره تر است. این فلز را برای هر کسی که فلز سفید را دوست دارد اما سفیدی شدید پلاتین یا پالادیوم را دوست ندارد ، ساخته است. اگر آنرا بدون آبکاری ردیوم دارید می توانید از گرمای فلز در کنار سنگهای قیمتی خود لذت ببرید. به خصوص با سنگهای قیمتی آبی ، سبز ، نارنجی یا زرد خوب به نظر می رسد.

طلای Fairirtrade

تمام رنگها و عیارهای طلای نیز در Fairtrade موجود است. این فلز توسط معدنچیان صنعتگر در مقیاس کوچک استخراج می شود و کارگران معدن هم قیمت مناسبی برای طلای خود دریافت می کنند بلکه حق بیمه اضافی Fairtrade را نیز می توانند از طرف جوامع خود برای هر آنچه که نیاز دارند استفاده کنند. آموزش ، مراقبت های بهداشتی ، دندانپزشکی و غیره. این یک بعد اخلاقی شگفت انگیز به جواهرات سفارشی شما اضافه می کند و ما در تلاش هستیم تا هرچه بیشتر جواهرات لباس آماده و پوشیده خود را با استفاده از طلای Fairtrade ایجاد کنیم.

رنگ طلا ی مخلوط

چرا وقتی می توانید همه آنها را داشته باشید یک سایه طلا دارید؟ ما شاهد افزایش محبوبیت استفاده از سایه های مختلف طلا در یک طرح واحد هستیم .و بسته به سلیقه شما نتایج می تواند ظریف یا چشمگیر باشد. با وجود طراحی های مدرنی که می توانید با فلزات مخلوط بدست آورید ، جواهرات عتیقه اغلب از رنگ های مختلف طلا ساخته شده است ، اغلب این باند از طلای زرد و تنظیمات سنگ ساخته شده با طلای سفید تشکیل شده است و این چیزی است که هنوز هم محبوب است امروز در طرح های سبک پرنعمت.

به روز ترین و جذاب ترین مطالب جواهرات را در لئوپارد دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز ایجاد می شود.